Notice
x

If you encounter issues while using the www.artmark.ro website, and your browser is Internet Explorer, please try visiting using other browsers: Chrome, Firefox, Edge etc.
Thank you!

Thursday, 28 Jan 2021, 18:30
28
JAN 2021 Thursday 18:30
O colecție de suflet. Licitația patrimoniului unei familii de colecționari (partea II)
Tuesday, 2 Feb 2021, 18:30
2
FEB 2021 Tuesday 18:30
O mare pasiune - Licitația de Artă Grafică a unui Important Colecționar Bucureștean
Thursday, 18 Feb 2021, 18:30
18
FEB 2021 Thursday 18:30
Licitația de Artă Postmodernă și Contemporană, inclusiv o selecție din colecția de artă suprarealistă a dr. Caleiras
Tuesday, 23 Feb 2021, 18:30
23
FEB 2021 Tuesday 18:30
Licitația de Mărțișor - Pietre și Bijuterii Importante
Wednesday, 24 Feb 2021, 18:30
24
FEB 2021 Wednesday 18:30
Licitația de Sculptură Contemporană
Thursday, 25 Feb 2021, 18:30
25
FEB 2021 Thursday 18:30
Licitația de Mărțișor - Bijuterii, Pietre și Mineralogie
Tuesday, 2 Mar 2021, 19:00
2
MAR 2021 Tuesday 19:00
Gallery's Choice - Licitația unei Selecții de Artă Contemporană din portofoliul unei Galerii Bucureștene
Tuesday, 23 Mar 2021, 19:00
23
MAR 2021 Tuesday 19:00
Licitaţia de Primăvară
Thursday, 25 Mar 2021, 19:00
25
MAR 2021 Thursday 19:00
"Machine Age". Licitație de Curiozități Tehnice
Tuesday, 20 Apr 2021, 19:00
20
APR 2021 Tuesday 19:00
Licitația Vechi și Nou
Thursday, 22 Apr 2021, 19:00
22
APR 2021 Thursday 19:00
Licitația de Artă Postmodernă și Contemporană
Tuesday, 27 Apr 2021, 19:00
27
APR 2021 Tuesday 19:00
Licitație de Artă Sacră, inclusiv o colecție de Carte Veche Românească
Thursday, 29 Apr 2021, 19:00
29
APR 2021 Thursday 19:00
Licitația unei Pivnițe de Vinuri Vechi
Thursday, 13 May 2021, 19:00
13
MAY 2021 Thursday 19:00
Licitația de Eleganță
Tuesday, 18 May 2021, 19:00
18
MAY 2021 Tuesday 19:00
Mirajul Suprarealismului. Licitația Colecției C.E.
Thursday, 20 May 2021, 19:00
20
MAY 2021 Thursday 19:00
All Stars Game. Licitația de Mașini de Epocă și Ceasuri de Colecție
Tuesday, 25 May 2021, 19:00
25
MAY 2021 Tuesday 19:00
Gallery's Choice - Licitația unei Selecții de Artă Contemporană din portofoliul unei Galerii Bucureștene
Thursday, 27 May 2021, 19:00
27
MAY 2021 Thursday 19:00
Licitația Colecției de Artă L.I.P. (partea III)
Tuesday, 15 Jun 2021, 19:00
15
JUN 2021 Tuesday 19:00
Licitația de Vară
Thursday, 17 Jun 2021, 19:00
17
JUN 2021 Thursday 19:00
Licitația de Bijuterii Importante
Tuesday, 22 Jun 2021, 19:00
22
JUN 2021 Tuesday 19:00
Licitația de Bijuterii Accesibile
Tuesday, 6 Jul 2021, 19:00
6
JUL 2021 Tuesday 19:00
Licitația de Artă Postmodernă și Contemporană
Thursday, 8 Jul 2021, 19:00
8
JUL 2021 Thursday 19:00
Licitația moștenirii familiei A.U.
Tuesday, 13 Jul 2021, 19:00
13
JUL 2021 Tuesday 19:00
Licitația moștenirii familiei A.U. (partea II)
Thursday, 15 Jul 2021, 19:00
15
JUL 2021 Thursday 19:00
Licitația unei Colecții de Artă Tradițională