Notice
x

If you encounter issues while using the www.artmark.ro website, and your browser is Internet Explorer, please try visiting using other browsers: Chrome, Firefox, Edge etc.
Thank you!

UPCOMING AUCTIONS


Lots coming soon!

Tuesday, 20 Apr 2021, 18:30
20
APR 2021 Tuesday 18:30
Licitația de Artă Postmodernă și Contemporană
online & phone bidding
Thursday, 22 Apr 2021, 18:30
22
APR 2021 Thursday 18:30
"Vechi și Nou". Licitație de artă decorativă, inclusiv o secțiune caritabilă pentru Luca
online & phone bidding
Tuesday, 27 Apr 2021, 18:30
27
APR 2021 Tuesday 18:30
Licitație de Artă Sacră, inclusiv o colecție de Carte Veche Românească
online & phone bidding
Wednesday, 28 Apr 2021, 18:30
28
APR 2021 Wednesday 18:30
"Pivnița Colecționarului". Licitație de Vinuri, Șampanii și Whiskey
online & phone bidding
Tuesday, 18 May 2021, 18:30
18
MAY 2021 Tuesday 18:30
Mirajul Suprarealismului. Licitația Colecției C.E.
hybrid (online, phone & limited saleroom bidding)
Thursday, 20 May 2021, 19:00
20
MAY 2021 Thursday 19:00
Gallery's Choice - Licitația unei Selecții de Artă Contemporană din portofoliul unei Galerii Bucureștene
hybrid (online, phone & limited saleroom bidding)
Tuesday, 25 May 2021, 19:00
25
MAY 2021 Tuesday 19:00
Licitația Colecției de Artă L.I.P. (partea III)
hybrid (online, phone & limited saleroom bidding)
Thursday, 27 May 2021, 19:00
27
MAY 2021 Thursday 19:00
All Stars Game. Licitația de Mașini de Epocă și Ceasuri de Colecție
hybrid (online, phone & limited saleroom bidding)
Tuesday, 15 Jun 2021, 19:00
15
JUN 2021 Tuesday 19:00
Licitația de Vară
hybrid (online, phone & limited saleroom bidding)
Thursday, 17 Jun 2021, 19:00
17
JUN 2021 Thursday 19:00
Licitația de Bijuterii Importante
hybrid (online, phone & limited saleroom bidding)
Tuesday, 29 Jun 2021, 19:00
29
JUN 2021 Tuesday 19:00
"Mândrie și prejudecată". Licitație de Bijuterii cu Poveste
Tuesday, 6 Jul 2021, 19:00
6
JUL 2021 Tuesday 19:00
Licitația de Artă Postmodernă și Contemporană
hybrid (online, phone & limited saleroom bidding)
Thursday, 8 Jul 2021, 19:00
8
JUL 2021 Thursday 19:00
Licitația moștenirii familiei A.U.
hybrid (online, phone & limited saleroom bidding)
Tuesday, 13 Jul 2021, 19:00
13
JUL 2021 Tuesday 19:00
Licitația moștenirii familiei A.U. (partea II)
hybrid (online, phone & limited saleroom bidding)
Thursday, 15 Jul 2021, 19:00
15
JUL 2021 Thursday 19:00
Licitația unei Colecții de Artă Tradițională
hybrid (online, phone & limited saleroom bidding)