Notice
x

If you encounter issues while using the www.artmark.ro website, and your browser is Internet Explorer, please try visiting using other browsers: Chrome, Firefox, Edge etc.
Thank you!

UPCOMING AUCTIONS

Thursday, 16 Dec 2021, 19:00
16
DEC 2021 Thursday 19:00
Licitația de Iarnă
online and phone bidding
Tuesday, 21 Dec 2021, 19:00
21
DEC 2021 Tuesday 19:00
Licitația de Crăciun - Bijuterii și Artă Decorativă
online and phone bidding
Wednesday, 22 Dec 2021, 19:00
22
DEC 2021 Wednesday 19:00
Licitația de Crăciun - Ceasuri de Colecție
online and phone bidding
Tuesday, 25 Jan 2022, 19:00
25
JAN 2022 Tuesday 19:00
"Jurnalul unui Geniu". Licitație de Grafică Europeană
online and phone bidding
Thursday, 27 Jan 2022, 19:00
27
JAN 2022 Thursday 19:00
Licitația de Numismatică și Hărți de Colecție
online & phone bidding
Tuesday, 1 Feb 2022, 19:00
1
FEB 2022 Tuesday 19:00
Licitația Patrimoniului unei Galerii Transilvănene de Artă
online & phone bidding
Thursday, 3 Feb 2022, 19:00
3
FEB 2022 Thursday 19:00
"Arta azi". Licitație de Artă Contemporană
online & phone bidding
Tuesday, 15 Feb 2022, 19:00
15
FEB 2022 Tuesday 19:00
"La Vie en Rose". Licitația de Muzică
online & phone bidding
Thursday, 17 Feb 2022, 19:00
17
FEB 2022 Thursday 19:00
Licitația de Romantism și Art Nouveau
online & phone bidding
Tuesday, 22 Feb 2022, 19:00
22
FEB 2022 Tuesday 19:00
Licitația de Artă Postmodernă și Contemporană, inclusiv o secțiune de Street Art
online & phone bidding
Thursday, 24 Feb 2022, 19:00
24
FEB 2022 Thursday 19:00
Licitația de Mărțișor - Ceasuri
online & phone bidding
Tuesday, 1 Mar 2022, 19:00
1
MAR 2022 Tuesday 19:00
Licitația de Mărțișor - Bijuterii
Tuesday, 15 Mar 2022, 19:00
15
MAR 2022 Tuesday 19:00
Licitația de Sculptură Contemporană
Thursday, 17 Mar 2022, 19:00
17
MAR 2022 Thursday 19:00
Licitație de Istorie a Tehnicii
Tuesday, 22 Mar 2022, 19:00
22
MAR 2022 Tuesday 19:00
Licitaţia de Primăvară
Thursday, 24 Mar 2022, 19:00
24
MAR 2022 Thursday 19:00
"Jurnal de Front". Licitație de Artă Istorică
Tuesday, 12 Apr 2022, 19:00
12
APR 2022 Tuesday 19:00
Licitația de Artă Postmodernă și Contemporană
Thursday, 14 Apr 2022, 19:00
14
APR 2022 Thursday 19:00
"Vechi și Nou". Licitație de Artă Decorativă, inclusiv o colecție de scaune
Tuesday, 19 Apr 2022, 19:00
19
APR 2022 Tuesday 19:00
Licitația de Artă Sacră
Wednesday, 20 Apr 2022, 19:00
20
APR 2022 Wednesday 19:00
"Pivnița Colecționarului". Licitație de Vinuri, Șampanii și Whiskey
Tuesday, 17 May 2022, 19:00
17
MAY 2022 Tuesday 19:00
Licitația de Fotografie și Afișe
Thursday, 19 May 2022, 19:00
19
MAY 2022 Thursday 19:00
"The Perfect Pair". Licitație de Eleganță
Tuesday, 24 May 2022, 19:00
24
MAY 2022 Tuesday 19:00
Licitația de Artă Europeană
Thursday, 26 May 2022, 19:00
26
MAY 2022 Thursday 19:00
Licitația de Săbii și Covoare
Friday, 17 Jun 2022, 19:00
17
JUN 2022 Friday 19:00
Licitația de Vară
Wednesday, 22 Jun 2022, 19:00
22
JUN 2022 Wednesday 19:00
"Best friends". Licitație de Bijuterii
Friday, 24 Jun 2022, 19:00
24
JUN 2022 Friday 19:00
"Myths & Legends". Licitație de Artă Exotică
Tuesday, 5 Jul 2022, 19:00
5
JUL 2022 Tuesday 19:00
Licitația de Artă Postmodernă și Contemporană
Thursday, 7 Jul 2022, 19:00
7
JUL 2022 Thursday 19:00
Licitația unei Biblioteci Importante
Thursday, 14 Jul 2022, 19:00
14
JUL 2022 Thursday 19:00
Licitația unei Colecții by Hanul cu Tei