Informare
x

Dacă întâmpinați probleme în navigarea site-ului www.artmark.ro, iar programul de navigare pe internet folosit este Internet Explorer, vă rugăm să încercați consultarea site-ului nostru de pe alte programe de navigare: Chrome, Firefox, Edge etc.
Mulțumim!

Consultanți de artă

ECHIPĂ BUCUREȘTI


Cezar Burlan Sales and Art Advisory Director
0724 364 838 cezar.burlan@artmark.ro

Helga David Art Advisor
0736 381 151 helga.david@artmark.ro

Roxana Dumitru Art Advisor
0757 056 108 roxana.dumitru@artmark.ro

Angela Izvercian Art Advisor
0756 056 100 angela.izvercian@artmark.ro

Rodica Medrega Senior Art Advisor
0756 056 104 rodica.medrega@artmark.ro

Emilia Madalon Art Advisor
0757 116 741 emilia.madalon@artmark.ro

Maria Răuță Art Advisor
0756 056 102 maria.rauta@artmark.ro

Mihail Stomff Senior Art Advisor
0756 056 101 mihail.stomff@artmark.ro

ECHIPĂ REGIONALĂ


Marius Hangan Regional Sales and Art Advisory Manager
0723 400 254 marius.hangan@artmark.ro

Renardt Iancu Dobrogea & Muntenia Art Advisor
0756 163 362 renardt.iancu@artmark.ro

Călina Suciu Cluj Area Art Advisor
0756 163 402 calina.suciu@artmark.ro

Alexandra Sulugiuc Moldova Area Art Advisor
0756 163 364 alexandra.sulugiuc@artmark.ro

Simona Pîrvu Oltenia Area Art Advisor
0756 066 302 simona.pirvu@artmark.ro