Prenumele este obligatoriu!
Numele este obligatoriu!
Prenumele este invalid!
Numele este invalid!
Adresa de email este invalidă!
Adresa de email este obligatorie!
Numărul de telefon este obligatoriu!
Adresa de email este deja înregistrată!
Parola este obligatorie!
Introduceți o parolă validă!
Introduceți minim 6 caractere!
Introduceți maxim 16 caractere!
Parolele nu sunt identice!
Vă rugăm să acceptați Regulamentul de Licitare!
Eroare de autentificare. Email-ul sau parola nu sunt corecte!

Contact

Galeriile Artmark

Adresă: Palatul Cesianu Racoviţă, Str. C.A. Rosetti, nr. 5, 010281 București
Email: office@artmark.ro
Telefon/Fax: 021 210 30 16 / 021 210 30 15

Galeriile Artmark Srl

CUI: RO 24235977

J40/12823/2008

Garanti Bank

RO78 UGBI 0000 8220 0113 5RON (RON)

RO71 UGBI 0000 8220 0113 6EUR (EUR)

RO68 UGBI 0000 8220 0113 7USD (USD)

SWIFT: UGBIROBU


Program de expoziții Artmark:

  • luni - duminică: 1000 – 2000

Program de funcționare Artmark:

  • luni - sâmbătă: 1000 – 1900
  • duminică: 1000 – 1400

Sales

Mihail Stomff

Auction Sales & Art Advisory
0756 056 101 / mihail.stomff@artmark.ro

Valeriu Sângeorzan

Business Development
PR, Marketing & Customer Service Director
0757 056 109 / valeriu.sangeorzan@artmark.ro

Marius Hangan

Country Sales Manager
0723 400 254 / marius.hangan@artmark.ro

Renardt Iancu

Constanța Area Sales Manager
0756 163 362 / renardt.iancu@artmark.ro

Simona Pîrvu

Craiova Area Sales Manager
0756 066 302 / simona.pirvu@artmark.ro

Diana Dragostin

Auction Sales & Art Advisory
0758 300 080 / diana.dragostin@artmark.ro

Alexandra Sulugiuc

Moldova Area Sales Manager
0756 163 364 / alexandra.sulugiuc@artmark.ro


Marketing & Events

Eliza Leşanu

Corporate Sales Director
0756 163 080 / eliza.lesanu@artmark.ro

Delia Dobre

Corporate Sales Account Manager
0757 116 748 / delia.dobre@artmark.ro

Program de depunere în consignație, evaluare și expertizare

  • MARȚI 1100 – 1800
  • JOI 1400 – 1800
  • SÂMBĂTĂ 1100 -1400

Pentru depuneri în consignație în afara programului, vă rugăm să solicitați o programare.


Email: deponenti@artmark.ro


Florin Petcu

Head of Consignment
0758 056 115 / florin.petcu@artmark.ro

Maria Ungureanu

Relationship Manager Modern Art
0756 163 082 / maria.ungureanu@artmark.ro

Ioana Spiridon (Ciocoiu)

Relationship Manager Postwar & Contemporary Art
0757 026 459 / ioana.ciocoiu@artmark.ro

Ruxandra Dumitru

Relationship Manager
0756 163 361 / ruxandra.dumitru@artmark.ro

Cătălina Croitoru

Relationship Manager Collectibles
0757 114 489 / catalina.croitoru@artmark.ro

Maria Hirică

Relationship Manager Decorative Arts, Jewelry and Watches
0758 056 118 / maria.hirica@artmark.ro

Vlad Georgescu

Relationship Manager
0756 163 402 / vlad.georgescu@artmark.ro

Artmark
Acest site folosește cookies. Navigând în continuare vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Citiți mai multe aici.
x